Aktuality 
Monto Balkan d.o.o.

29.1.2019 | Založení dceřinné společnosti v Srbsku. ...

 

Společnost Monto oslaví v roce 2018 už 20. výročí od založení společnosti

4.12.2017 | Dvacet let pod jednou značkou, s jedním DIČ, ve stejných barvách...Monto. ...

 

Nábor 3000 Srbů pro klienty společnosti Monto

1.11.2017 | Na základě poptávky od našich obchodních partnerů plánujeme nábor zhruba 3000 pr...

 

Projekt Srbsko

1.9.2017 | Zahájen provoz náborové kanceláře v destinaci Republika Srbsko, Bela Crkva. ...

 

 
 
 
 

Na úvod » Aktuality

Monto Balkan d.o.o.

Založení dceřinné společnosti v Srbsku.  

Společnost Monto oslaví v roce 2018 už 20. výročí od založení společnosti

Dvacet let pod jednou značkou, s jedním DIČ, ve stejných barvách...Monto.  

Nábor 3000 Srbů pro klienty společnosti Monto

Na základě poptávky od našich obchodních partnerů plánujeme nábor zhruba 3000 pracovníků v Republice Srbsko jejich postupné umístění k uživatelům pod správou naší agentury v roce 2018.  

Projekt Srbsko

Zahájen provoz náborové kanceláře v destinaci Republika Srbsko, Bela Crkva.  

Agenturní projekty

Vzhledem k situaci na českém trhu práce jsme spustili několik rozsáhlejších personalistických projektů, jejichž společným jmenovatelem je zajištění pracovních sil ze zahraničí. V současné době umisťujeme prvních sto zahraničních dělníků ve výrobách některých našich zákazníků, včetně našeho vlastního provozu.  

Zahájení provozu v nové hale na Suchomelské ul.

Vzhledem k dalšímu rozšiřování objemu zakázek jsme zahájili provoz v nově vybavené hale na Suchomelské ulici v Českých Budějovicích, v bezprostřední blízkosti společnosti Robert Bosch jako našeho klíčového zákazníka na jihu Čech.  

50% nárůst obratu v roce 2014

Rok 2014 zakončí společnosti Monto, Monto Assembly a divize severní Čechy MT Monto s vynikajícími výsledky. Podařilo se nám o zhruba 50% navýšit obrat, vypořádat se s propady souvisejícími s celosvětovou hospodářskou krizí a vykázat plusový hospodářský výsledek v řádek jednotek milionů korun. Zakázky nasmlouvané na příští rok nám již nyní umožňují tvrdit, že v roce 2015 dojde k dalšímu významnému růstu obratu, který odhadujeme okolo 100 milionů Kč pro rok 2015.  

Monto ASSEMBLY s.r.o. - chráněné dílny

Naše dceřinná společnost Monto Assembly s.r.o. nabízí v prostorách vlastních chráněných dílen v Českých Budějovicích a Teplice/Mstišov montážní a výrobní činnosti s atributem náhradního plnění. K 1.12.2014 zaměstnáváme celkem 40 zdravotně a tělesně postižených.  

Prozeßaudit Bosch/Deutsche Technoplast GmbH

Na základě úspěšného procesního auditu provedeného auditory společnosti Robert Bosch a Detusche Technoplast GmbH jsme získali dlouhodobou montážní zakázku na předmontáž plastových komponent.  

Svaz výrobců AMZK, Stollberg/Sasko

V Saském Stollbergu jsme velmi úspěšně prezentovali naše služby v rámci projektu Centrum kvality Sever. 

Dozorčí rada Hospodářské komory ČR

Jednatel společnosti pan Miroslav Mühlböck byl úspěšný ve své kandidatuře do statutárního orgánu celorepublikové Hospodářské komory ČR, největšího zaměstnavatelského svazu v České republice.  

Výrobní zakázky od Německých partnerů pro pobočku České Budějovice

S našimi dlouhodobými obchodními partnery ve Spolkové republice Německo posouváme formu spolupráce i směrem zajištění výrobních činností, kromě standardního provádění kontroly. Stáváme se "prodlouženou rukou výroby", Verlängerte Werkbank. 

Významné aktivity směrem k zákazníkům v Bavorsku

Ve spolupráci s Bavorskou Hospodářskou a obchodní komorou rozvíjíme spolupráci s Bavorskými výrobci autosoučástek. 

Netzwerk Automobilzulieferer Kunststofftechnik Sachsen

27.5.2014 se zúčastníme a budeme moci prezentovat naše služby celkem více jak 80ti nejvýznamnějším Saským firmám v segmentu automobilového průmyslu. 

Rozšiřující se portfolio zákazníků ze spolkové republiky Sasko

Registrujeme neustále se zvyšující zájem o naše služby v lokalitě kraje Ústeckého ze strany Německých firem. Rozvoj podnikání v tomto regionu je daleko dynamičtější, než jsme vůbec očekávali. 

EPA/ESD-prostory ČB, Ústí nad Labem (OPPI Rozvoj3)

Společnost Monto investovala do vybudování ESD protektivní dílny (ElectroStaticDischarge..elektrostatický výboj). Své služby tak můžeme nabízet širokému spektru výrobců citlivých elektrotechnických a elektronických součástek. Daleko větší investici plánujeme v Ústí nad Labem. V této lokalitě bychom chtěli využít podpory OPPI/Rozvoj3. 

Nový "look" společnosti Monto

Od 1.1.2014 budou spuštěny nové stránky, společnost Monto celkově chystá novou "tvář", nový model své vlastní prezentace. Chceme tím zvýšit naši atraktivitu v očích našich zákazníků. Nejen obsah, ale, a někdy i především, forma je klíčová při vytváření image... 

Centrum kvality Sever, Centrum kvality Jih

Ve spolupráci s Komerční bankou a celou řadou dalších korporátních i veřejných subjektů vytváříme koncept dvou středisek, kde by byly širokému segmentu výrobcům dílů pro automobilový průmysl nabízeny průmyslové služby. Centra by měla sloužit především ke kontrole kvality, zkouškám technické čistoty, veškerý typ služeb rework a druhou významnou sekcí služeb je možnost instalování výběhových zařízení pro výrobu součástek pro aftermarket. Jedno Centrum kvality je koncipováno do kraje Ústeckého, druhé do kraje Jihočeského. Jedná se o největší a nejrozsáhlejší projekt v historii firmy. 

Nová dceřinná společnost MT Monto v Ústeckém kraji

Vzhledem k velikosti projektů, které realizujeme v Ústeckém kraji jsme se rozhodli založit samostatnou dceřinnou společnost MT Monto. Iniciála T představuje jednatelku a společnici firmy, JUDr. Dagmar Thomaschke. 

Monto Assembly s.r.o. - chráněná dílna, poskytovatel náhradního plnění

V průběhu měsíce září bude v OR zapsána dceřinná společnost Monto Assembly s.r.o., která bude poskytovatelem náhradního plnění (chráněnou dílnou).